|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бездротовий епілятор з автономністю на 40 хвилин, двома швидкостями та знімною головкою.
Повний список параметрів
Основні
| Тип | епілятор |
| Тип епіляції | суха |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість щипців | 18 (6 рядів по 3 пари) |
Фізичні
| Джерело живлення | мережа |
| Час зарядки | 80 хв |
| Час роботи | 40 хв |
| Колір | чорний |
| золотий | |
| Комплектація | Інструкція |
| щіточка для очищення | |
| епілятор | |
| захисна кришка |
Габарити брутто
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Вага | 0.17 кг |
| Об'єм | 0.0020 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Тип: Епілятор
Пінцет: 6 рядів по 3 пари
Кількість швидкостей: 2
Час автономної роботи: 40 хв.
Час повної зарядки: 80 хв.
Індикатор зарядженого/розрядженого акумулятора: так
Потужність: 4.5В
Гарантія: 12 міс.