|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 6 |
| Кіл-ть температурних режимів | 4 |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 130 км/год |
| Додатково | іонізація |
| знімна решітка | |
| мотор AC | |
| налаштування температури ThermoProtect | |
| Комплектація | Інструкція |
| Фен | |
| Насадка - концентратор |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 1.00 кг |
| Об'єм | 0.0069 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |