|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | тонка насадка-концентратор /14 мм |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | сірий |
| металік |
Фізичні
| Додатково | іонізація |
| ThermoShield |
Габарити брутто
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Об'єм | 0.0078 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |