|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 6 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 3 шт |
| Режими | турборежим |
| іонізація | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| сушіння волосся | |
| масажер голови | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | бежевий |
| Вага | 950 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Додатково | іонний генератор |
| мотор AC | |
| технологія SenseIQ | |
| Габарити (ШхДхГ) | 35.8х34.5х11.6 см |
| Комплектація | Фен |
| 4 насадки |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 1.87 кг |
| Об'єм | 0.0151 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |