|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | сушка волосся |
| іонне кондиціювання | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | дифузор |
| тонка насадка-концентратор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 85 км/год |
| Додатково | решітка з кераміки для рівномірного розподілу тепла |
| зйомна задня решітка для легкого очищення | |
| тихий двигун |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.93 кг |
| Об'єм | 0.0089 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |