|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація /(генератор ионов) |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| металік /Peau Cachemire Metal |
Фізичні
| Додатково | зйомна задня решітка для легкого очищення |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.82 кг |
| Об'єм | 0.0066 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |