|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| генератор іонів | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 840 г |
Фізичні
| Додатково | компактний фен |
| знімна решітка | |
| Габарити (ШхДхГ) | 9.2 x18.2x29.8 см |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 1.21 кг |
| Об'єм | 0.0079 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |