|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
ARDESTO Brush Pink Touch – універсальний інструмент для стайлінгу – має в комплекті п’ять насадок: фен-щітка для завивання, дві фен-щітки для сушіння та надання об’єму, щипці-гофре для створення прикореневого об’єму й концентратор для фена. Завдяки двом температурним/швидкісним режимам і функції Cool Shot цей стайлер надає широкі можливості для створення бажаної укладки. Технологія іонізації гарантує блиск і здоровий вигляд волосся, запобігаючи їх пересушуванню й пошкодженню.
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 1200 Вт / 220-240 В (50/60 Гц) |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| функція "Cool Shot" | |
| Насадки в комплекті | концентратор /для фена |
| гофре /для прикореневого об'єму | |
| для висушування волосся /2 види фен-щіток для сушіння та надання об'єму | |
| фен-щітка для завивки | |
| Довжина шнура | 1.8 м 360° обертовий кабель |
| Колір | сірий з рожевим |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Додатково | дисплей |
| кнопка для зняття насадок |
Габарити брутто
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 1.03 кг |
| Об'єм | 0.0063 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Воздушный стайлер HD-CR300PT 5 в 1
5 насадок: ·
фен-щетка для завивки
· 2 вида фен-щеток для сушки и придания объема ·
щепотка-гофре для прикорневого объема
· концентратор для фена
2 температурных/скоростных режима
Функция Cool Shot
Технология ионизации
LED дисплей
Защита от перегрева
Кнопка высвобождения насадки
360° вращающийся кабель питания длиной 1,8 м
Напряжение: 220-240 В~
Частота: 50/60 Гц
Мощность: 1200 Вт