|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Фен-щітка ARDESTO – стайлер для укладання локонів, який одночасно сушить волосся, потужністю 1 000 Вт. Пристрій має два температурні режими. У комплектації передбачено дві знімні насадки з керамічним покриттям діаметром 40 і 50 мм, які обертаються за та проти часової стрілки. Додає зручності під час користування шнур живлення з обертанням на 360°. Аби стати власницею красивої укладки, не обов’язково відвідувати салон. Із феном-щіткою ARDESTO HD-C100 можна з легкістю робити зачіску самостійно.
Повний список параметрів
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 1000 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Насадки в комплекті | щітка /2 шт (з керамічним покриттям) |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Діаметр щітки | 40 мм та 50 мм |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| обертання в різних напрямках | |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| щітка /2 шт |
Габарити брутто
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.87 кг |
| Об'єм | 0.0068 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Фен-щітка
Довжина 40,8 см
Потужність: 1000 Вт
2 температурні режими
2 знімні насадки з керамічним покриттям
Діаметр щіток 40 та 50 мм
Обертання щіток по і проти годинникової стрілки
Шнур живлення із обертанням на 360°