|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Фен-щітка Rowenta Renewal Brush Activ UB9520F0 допоможе легко зробити стильну зачіску вдома. Тепер ви щодня ? як із салону.
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Серія | Renewal Brush Active |
| Призначення | для гладкої зачіски |
| для об'єму | |
| для горизонтальних локонів | |
| для ефекту «природної хвилі» | |
| для вертикальних локонів | |
| Потужність | 1000 Вт (Вживана) |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Особливості | ергономічний дизайн |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 770 г |
Фізичні
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Фен-щітка | |
| Обертальна щітка 50 мм з боксом для зберігання | |
| Обертальна щітка 40 мм з боксом для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 1.10 кг |
| Об'єм | 0.0076 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |