|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 800 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 3 шт |
| Режими | режим «еко» |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| насадка-гребінець | |
| щітка з висувними щетинами | |
| щітка із пластиковими зубчиками | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний з червоним |
| Вага | 1100 г |
Фізичні
| Діаметр щітки | 20 мм |
| Додатково | іонізація |
| Покриття нагрівального елементу | турмалін |
| Габарити (ШхДхГ) | 22.7х5.9х5.9 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Фен-щітка |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 1.10 кг |
| Об'єм | 0.0076 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |