|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Компактна машинка для підстригання волосся ARDESTO HC-Y10-B виконана в чорному кольорі. Модель потужністю 5 Вт оснащена сталевим лезом 5Cr13 і лезом із нержавіючої сталі 3Cr13. Пристрій має вбудований акумулятор і можливість регулювання довжини підстригання без використання насадок (від 0,5 до 1,5 мм). До того ж у комплекті є одна насадка, що має 10 рівнів довжини зрізу – від 1 до 10 мм.
Повний список параметрів
Основні
| Тип | для волосся |
| Комплектація | масло |
| щіточка для чищення | |
| насадка-гребінь | |
| USB-кабель | |
| інструкція | |
| гарантійний талон | |
| машинка для підстригання | |
| Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 10 (1-10 мм) |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | регулятором |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм - 1.5 мм |
| Матеріал лез | Сталь /5Cr13 фіксована частина |
| Нержавіюча сталь /3Cr13 рухома частина | |
| Потужність | 5 Вт |
Живлення
| Джерело живлення | акумулятор |
| Час роботи | 45 хв |
| Час зарядки | 1.5 г |
| Індикатор зарядки | LED |
| Зарядка від USB - порту | (мережевий адаптер до комплекту не входить) |
Фізичні
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 0.22 кг |
| Об'єм | 0.0007 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
- Потужність: 5 Вт
- Матеріал лез, фіксована/рухома частини: Стальна 5Cr13/Нержавіюча 3Cr13
- Мінімальна довжина стрижки без насадки: 0.5-1.5 мм
- Регулювання довжини: на корпусі
- Живлення: акумулятор
- Час зарядки: 90 мін
- Час автономної роботи: 45 мін
- LED індикатор заряду
- Колір: чорний
- Кількість насадок: 1 шт, 10 режимів регулювання: 1-10 мм
- Заряджання за допомогою кабеля USB (мережевий адаптер до комплекту не входить)
LED