|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Компактна машинка для підстригання волосся ARDESTO HC-Y22-B виконана в чорному кольорі. Модель потужністю 5 Вт оснащена сталевим 5Cr13 і керамічним лезами.
Повний список параметрів
Основні
| Тип | для волосся |
| Комплектація | масло |
| щіточка для чищення | |
| насадка-гребінь | |
| USB-кабель /Type-C | |
| інструкція | |
| гарантійний талон | |
| машинка для підстригання | |
| Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 6 (3,6,9,12,15,18 мм) |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Матеріал лез | Сталь /5Cr13 фіксована частина |
| Кераміка /рухома частина | |
| Потужність | 5 Вт |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи | 60 хв |
| Час зарядки | 1.5 г |
| Індикатор зарядки | LED |
Фізичні
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Об'єм | 0.0008 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Потужність: 5 Вт
- Матеріал лез, фіксована/рухома частини: Стальна 5Cr13/Керамічна
- Мінімальна довжина стрижки без насадки: 1 мм
- Регулювання довжини: тільки за допомогою насадок
- Живлення: акумулятор + АС
- Час зарядки: 90 мін
- Час автономної роботи: 60 мін
- LED індикатор заряду
- Колір: чорний
- Кількість насадок: 1 шт, 6 режимів регулювання: 3,6,9,12,15,18 мм
LED