|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Машинка для стрижки Remington HC5810 Genius — професійний інструмент із точними керамічними лезами для чистого зрізу. Оснащена 10 насадками для різної довжини стрижки (від 3 до 40 мм), регульованим важелем і LED-індикатором заряду. Працює до 40 хвилин від акумулятора або від мережі. Ідеальна для домашнього та професійного використання.
Основні
| Тип | машинка для стрижки |
| Насадки | для волосся |
| Кількість насадок в комплекті | 10 шт |
| Зона використання | Для бороди і вусів |
| Для голови | |
| Комплектація | підставка для зарядки |
| футляр/чохол | |
| ножиці | |
| гребінець | |
| масло | |
| щіточка для чищення | |
| щіточка для шиї | |
| машинка для підстригання |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 15 |
| Самозаточуючі леза | ![]() |
| Функція філіровки | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 40 мм |
| Покриття лез | керамічне |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 40 хв |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Додатково
| Особливості | Леза не вимагають змащення |
| Гумове покриття | |
| Індикатор довжини лез | |
| Автоматична система розподілу потужності | |
| Система швидкого очищення |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Дисплей | ![]() |
| Вага | 1525 г |
Габарити брутто
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Вага | 1.50 кг |
| Об'єм | 0.0051 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
