|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Машинка для стрижки волосся Driver зручна у використанні та поєднує в собі надійний довговічний мотор та гострі леза, які гарантують високу якість стрижки. Машинка працює від мережі, тому ви можете бути впевнені, що вона не розрядиться в самий невідповідний.
Основні
| Тип | для волосся |
| Комплектація | масло |
| щіточка для чищення | |
| машинка для підстригання | |
| документація |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 15 |
| Волога очистка | ![]() |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Ширина ножа | 42 мм |
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Вага | 360 г |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.56 кг |
| Об'єм | 0.0021 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
