|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Машинка для стрижки Rowenta TN152LF0 пропонує 28 налаштувань від 1 мм до 26,5 мм, включаючи 6 гребенів (3-6-9-12-18-25 мм), а також регульований курок, який пропонує 3 додаткові мікроналаштування. Двигун професійного рівня забезпечує високу ефективність різання для ідеального різання одним рухом. Насолоджуйтесь сеансами стрижки без стресу! Літій-іонний акумулятор забезпечує до 2,5 годин роботи. Компактна конструкція забезпечує простоту використання, можливість використання із кабелем або без нього.
Основні
| Тип | для волосся |
| Комплектація | масло |
| щіточка для чищення | |
| інструкція | |
| насадки | |
| гарантійний талон | |
| машинка для підстригання | |
| мережевий адаптер | |
| Кількість насадок в комплекті | 6 шт |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 28 |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| повзункове | |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 26.5 мм |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи | 150 хв |
| Час зарядки | 2.5 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Додатково
| Особливості | Швидка зарядка |
| мотор роторний | |
| акумулятор Li-Ion | |
| Країна виробник | Китай |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Габарити | 17.6х5.7х4.4 см ВхШхГ |
| Вага | 230 г |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 0.60 кг |
| Об'єм | 0.0017 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
