|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Машинка для стрижки ROWENTA Nomad TN1400F1. Стильний корпус в поєднанні з професійними лезами і зручним регулюванням довжини допоможуть створити ідеальну стрижку, не виходячи з дому.
Основні
| Тип | для волосся |
| Комплектація | масло |
| щіточка для чищення | |
| адаптер | |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 18 |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 30 мм |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи | 40 хв |
| Час зарядки | 8 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Фізичні
| Колір | білий |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.39 кг |
| Об'єм | 0.0017 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
