|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Відкрийте для себе ідеальне рішення для стильної стрижки будь-коли та будь-де. Машинка Sport Collection TN1409F0 від Rowenta ? завжди бездоганний результат. Акумулятор NiMH гарантує 40 хвилин роботи від одного заряду. Цього може вистачити на три стрижки. Леза з нержавіючої сталі й потужний двигун забезпечують ідеальний зріз одним рухом навіть на густому волоссі. Компактна конструкція забезпечує зручність у використанні завдяки роботі без дроту та покращену гігієну зі знімними лезами, які легко мити.
Основні
| Тип | для волосся |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| інструкція | |
| насадки | |
| гарантійний талон | |
| машинка для підстригання | |
| зарядний шнур | |
| мастило для змащення | |
| чохол для зберігання | |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт /знімні насадки для стрижки волосся (3-15 мм та 18-30 мм) з фіксатором |
| Зона використання | Для голови |
| Тип керування | Повзункове |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 20 |
| Самозаточуючі леза | ![]() |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 30 мм |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | акумулятор |
| Час роботи | 40 хв |
| Час зарядки | 8 г |
Додатково
| Особливості | мотор роторний |
| Країна виробник | Китай |
Фізичні
| Колір | чорний з зеленим |
| Матеріал насадок | Пластик |
| Габарити | 17 х 5 х 2 см |
Габарити брутто
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0017 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
