|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Спеціальна ложка, яка ефективно видаляють наліт з язика, піднебіння і внутрішніх поверхонь щік. Використовувати тільки після чистки зубів.
Повний список параметрів
Основні характеристики
| Тип | насадка для іригатора |
| За віком | доросла |
| Кількість насадок | 1 |
Функціонал
| Зубний центр | насадка для чищення язика |
Габарити брутто
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Вага | 0.01 кг |
| Об'єм | 0.0000 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 1 місяць |
Насадка для іригатора Ardesto POI-H350W
Тип: для очищення поверхні язику
Гарантія: 1 місяць у разі дефекту виробництва
. Термін придатності: необмежений
Умови зберігання: не потребує особливих умов зберігання