|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Конусна плойка з керамічним покриттям для створення горизонтальних і вертикальних локонів та ефекту природної хвилі.
Основні
| Тип пристрою | плойка (конусна) |
| Потужність | 30 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Режими | створення хвиль |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний з золотистим |
| Вага | 235 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
Фізичні
| Додатково | індикатор мережі |
| обертання шнура на 360 град | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 35.5 x 3.5 x 3.5 см |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Вага | 0.30 кг |
| Об'єм | 0.0013 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Для створення горизонтальних локонів, природної хвилі, спіральних (вертикальних) локонів
Колір: чорний + золотистий
Форма: конусна
Матеріал покриття: кераміка
Тип керування: механічне
Максимальна температура нагріву: 200 °C
Індикатор живлення
360° обертовий шнур 1,8 м
Петелька для підвішування
Потужність: 30 Вт
Напруга: 110-240 В~
Частота: 50-60 Гц