|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пряма плойка чорного кольору зі стильними золотистими елементами для створення горизонтальних локонів, природної хвилі, спіральних (вертикальних) локонів. Діаметр 32 мм, керування механічне.
Повний список параметрів
Основні
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Потужність | 45 Вт 110-240 В, 50-60 Гц |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Мінімальна температура нагріву | 90 °C |
| Максимальна температура нагріву | 180 °C |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний з золотистим |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /через 60 хвилин |
Фізичні
| Додатково | термостійка рукавичка |
| обертання шнура на 360 град | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
Габарити брутто
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Вага | 0.48 кг |
| Об'єм | 0.0019 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Для створення горизонтальних локонів, природної хвилі, спіральних (вертикальних) локонів
Колір: чорний + золотистий
Форма: пряма, діаметр 32 мм
Матеріал покриття: кераміка
Тип керування: механічне
Максимальна температура нагріву: 180°C
6 рівнів установки температури: від 90°C до 180°C
Індикатор живлення
360° обертовий шнур 1,8 м
Автовимкнення через 60 хвилин
Рукавичка з термостійкого нейлону у комплекті
Потужність: 45 Вт
Напруга: 110-240 В~
Частота: 50-60 Гц