|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Колекція преміум-класу Rowenta x KARL LAGERFELD містить передову технологію, яка проста у використанні та дає вам можливість створювати бездоганний образ, щоразу пропонуючи безмежні можливості, впевненість і стиль. Усі вироби виконані в преміальному дизайні чорного кольору з фірмовим візерунком KARL LAGERFELD. Ексклюзивна колекція пропонує найкраще для вашого волосся. Щодня створюйте власний стиль та будьте іконою, разом з Rowenta x KARL LAGERFELD.
Основні
| Тип пристрою | плойка (конусна) |
| Потужність | 39 Вт -41 Вт |
| Мінімальна температура нагріву | 120 °C |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Режими | спіральні локони |
| природна хвиля | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 0.35 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
| термоізольований наконечник |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 60 сек |
| Додатково | обертання щітки на 360 ° |
| Індикація нагріву - LED | |
| Покриття нагрівального елементу | бірюза |
| Габарити (ШхДхГ) | 8.5x36.5x3.4 см |
| Комплектація | Плойка |
Габарити брутто
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.42 кг |
| Об'єм | 0.0020 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |