|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щітка-випрямляч з керамічним покриттям і регулюванням температури для швидкого випрямлення та створення гладкої зачіски.
Повний список параметрів
Основні
| Тип пристрою | щітка-випрямляч |
| Потужність | 70 Вт |
| Мінімальна температура нагріву | 80 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | створення гладкої зачіски |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний з золотистим |
| Вага | 390 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | автоматичне вимикання /по закінченню 60 хвилин |
Фізичні
| Додатково | дисплей /LED |
| обертання шнура на 360 град | |
| регулятор температури | |
| Матеріал | полікарбонат |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 32 x 5 x 8 см |
Габарити брутто
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0018 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Для створення гладкої зачіски
Колір: чорний
Матеріал покриття: кераміка
Світлодіодний (LED) дисплей для індикації рівня температури
Електронне регулювання температури від 80°С до 230°С для різного типу волосся
Функція автовідключення (по закінченню 60 хвилин)
360° обертовий шнур: 1,8 м
Потужність: 70 Вт
Напруга: 110-240 В~
Частота: 50-60 Гц