|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новий гігієнічний тример Nano Series є ідеальним приладом для видалення небажаного волосся в носі та вухах. Антимікробне покриття з нано сріблом та активна система очищення лез забезпечують гігієну та легке очищення, активну протидію появі бактерій для чистої стрижки. Захистіть себе від прихованої причини подразнення шкіри. Тример забезпечений роторною та вертикальною насадкою.
Основні
| Тип | для вух/носа |
| для брів | |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Комплектація | триммер |
| батарейка /ААх1 |
Функціональні можливості
| Волога очистка | ![]() |
Характеристики
| Покриття лез | нано-срібло /антибактеріальне |
Живлення
| Джерело живлення | батарейки |
Додатково
| Особливості | Водонепроникний корпус |
| Двосторонній | |
| Антибактеріальний корпус | |
| Рухома головка |
Фізичні
| Колір | сірий |
| синій |
Габарити брутто
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.20 кг |
| Об'єм | 0.0007 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
