|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Гігієнічний тример для носа і вух Remington Nano Series Lithium забезпечує легке і комфортне видалення небажаного волосся.
Основні
| Тип | для вух/носа |
| Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
| Комплектація | насадка-гребінь |
| батарейка /ААx1 |
Функціональні можливості
| Волога очистка | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | регулятором |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 5 мм |
| Покриття лез | титанове |
| нано-срібло |
Живлення
| Джерело живлення | батарейки |
Додатково
| Особливості | Водонепроникний корпус |
| Двосторонній | |
| Система BladeClean для легкої очистки | |
| Ергономічна ручка | |
| Антибактеріальний корпус |
Фізичні
| Колір | чорний |
| синій |
Габарити брутто
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.20 кг |
| Об'єм | 0.0007 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
