|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підлогові ваги з дизайнерським малюнком. Призначені для вимірювання маси тіла та оснащені вбудованим термометром і функцією порівняння попередньої ваги. Модель SCB-965DOG виконана в ексклюзивному дизайні. Малюнок з собакою надає вагам властивості модного аксесуара для прикраси будь-якого приміщення.
Повний список параметрів
Основні
| Призначення | для підлоги |
| Тип | електронний |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Одиниці виміру | кг |
| Макс. вимірювана вага | 150 кг |
| Ціна ділення | 50 г |
| Дисплей | ![]() |
Особливості
| Функції | автоматичне вимикання |
| Oснащення | термометр /довкілля |
| індикатор низького заряду батареї | |
| увімкнення за допомогою одного дотику |
Додаткові можливості
| Комплектація | батарейки 2xAAA |
Фізичні
| Живлення | 2 х ААА |
| Матеріал платформи / чаші | скло |
| Розміри | 30 х 30 мм |
| Колір | з малюнком |
Габарити брутто
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Вага | 1.51 кг |
| Об'єм | 0.0051 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Матеріал поверхні: скло
Автовимкнення
Вбудований термометр
Увімкнення одним дотиком
Індикатор низького заряду батареї
Максимальне навантаження: 150 кг
Крок вимірювання: 50 г
Розмір поверхні: 30х30 см
