|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Плойка чорного кольору з керамічним покриттям та електронним керуванням для випрямлення волосся та створення локонів.
Повний список параметрів
Основні
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Потужність | 50 Вт 110-240 В, 50-60 Гц |
| Мінімальна температура нагріву | 110 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | автовимкнення /через 60 хвилин |
| Довжина шнура | 1.8 м (з обертанням на 360 °) |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Додатково | дисплей |
| електронне управління | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 0.39 кг |
| Об'єм | 0.0012 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Колір: чорний
Матеріал покриття: кераміка
Тип управління: електронне
Фіксація пластин у закритому положенні
Температура нагріву від 110° до 230°C
Дисплей з індікацією обраної температури
Автовимкнення через 60 хвилин
360° обертовий шнур: 1,8 м
Потужність: 50 Вт
Напруга: 110-240 В~
Частота: 50-60 Гц