|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Основні
| Тип пристрою | стайлер |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 12 |
| Кіл-ть температурних режимів | 120 |
| Мінімальна температура нагріву | 230 °C |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | рожевий |
| металік | |
| Вага | 480 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| захист від перегрівання |
Фізичні
| Розмір пластини | 25 мм - 105 мм |
| Додатково | плаваючі пластини |
| регулятор температури /з LED-індикатором | |
| індикатор готовності до використання | |
| термоізольований накінечник | |
| швидкий розігрів | |
| іонізація | |
| шнур на шарнірі | |
| ThermoShield | |
| керамічні пластини з олією арганії | |
| жаростійкий килимок, який скручується | |
| блокування пластин |
Габарити брутто
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.76 кг |
| Об'єм | 0.0048 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |