|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Випрямляч для волосся Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist Straightener SF466LF0. Колекція преміум-класу Rowenta x KARL LAGERFELD містить передову технологію, яка проста у використанні та дозволяє створювати бездоганний образ, щоразу пропонуючи безмежні можливості, впевненість та стиль. Наша співпраця – це універсальна колекція продуктів, створена для людей, які щодня хочуть мати результати з перукарні чи барбершопу. Всі вироби виконані у преміальному дизайні чорного кольору із фірмовим візерунком KARL LAGERFELD.
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Потужність | 110 Вт - 240 |
| Кіл-ть температурних режимів | 8 |
| Мінімальна температура нагріву | 140 °C |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Режими | іонізація |
| автовимкнення | |
| вертикальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| спіральні локони | |
| природна хвиля | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 400 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| іонний генератор | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 3.8x33.1x3.6 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Випрямляч для волосся |
Габарити брутто
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 0.66 кг |
| Об'єм | 0.0020 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |